Wiadomości

1 dzień temu

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali 42-latka i jego o 11 lat młodszą partnerkę podejrzanych o kradzież perfum. Do tego zdarzenia doszło w styczniu, a łączna wartość strat to ponad 1100 złotych. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.


2 dni temu

Tylko we wtorek wpadło kolejnych dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy z nich był tak pijany, że uderzył w dom, a drugi został zatrzymany przez świadków. Wczoraj natomiast nietrzeźwy rowerzysta jechał całą szerokością chodnika.


2 dni temu

24 cudzoziemców usiłujących nielegalnie przedostać się z Białorusi do Polski ujawnili wczoraj (01.02.2023 r.) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej. Zatrzymano także jednego kuriera.


2 dni temu

21 zastępów straży pożarnej walczy z pożarem tartaku, do którego doszło pod Kolnem.


2 dni temu

Tym razem ofiara oszustów padł 64-latek z powiatu kolneńskiego. Uwierzył mężczyźnie podającemu się za pracownika banku, ze jego oszczędności na koncie są zagrożone. Za jego namową przelał 10 tysięcy złotych na 'bezpieczne konto".


2 dni temu

W najbliższym tygodniu na fanów filmowych wrażeń czeka moc premierowych seansów, porywające hity oraz przeróżne seanse specjalne, w tym między innymi Kino Kobiet! Dziecięcą publiczność ucieszą familijne animacje oraz Filmowy Poranek. Wielkie emocje na ekranach kin w całej Polsce gwarantowane!


3 dni temu

Wczoraj mundurowi z łomżyńskiej ,,drogówki” sprawdzali w jaki sposób piesi poruszają się po drogach oraz jak zachowują się kierowcy w pobliżu przejść dla pieszych. Policjanci apelują do kierowców oraz pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i przypominają o odblaskach!


3 dni temu

Od 1 lutego ruszył nabór wniosków o 500 plus na nowy okres świadczeniowy, który rozpocznie się 1 czerwca 2023 r. i potrwa do 31 maja 2024 r. Złożenie wniosku do 30 kwietnia gwarantuje ciągłość wypłaty z programu „Rodzina 500+”.


3 dni temu

Pojawił się nowy typ ataku polegający na przesyłaniu wiadomości e-mail rzekomo pochodzącej z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.


3 dni temu

W piątek 3 lutego 2023 roku o godz. 19:00 w Hali Kultury na Starym Rynku odbędzie się koncert ostrołęckiego zespołu MADMA i łomżyńskiej rockowej grupy THE SMALL PULL. Wstęp wolny, zapraszamy.