Wiadomości

11 godz. temu

Za nami kolejny fenomenalny występ Adama Kalinowskiego w programie The Voice of Poland. Jury zdecydowało, że pochodzącego z Łomży wokalistę zobaczymy w finałowej czwórce. Już za tydzień Adam zawalczy o tytuł Voice of Poland.


16 godz. temu

Jak informuje dyżurny synoptyk Karolina Kierklo z IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku - do niedzieli rano miejscami prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników w trakcie i po słabych opadach deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu.


16 godz. temu

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Gmina Łomża zakupiła za blisko 140 tys. zł nową Skodę Kodiaq w wersji Ambition. Autem z „górnej półki”, na jakie póki co nie mogą, albo nie chcą pozwolić sobie okoliczne samorządy, jeździ wójt Piotr Kłys.


21 godz. temu

Dziś po godzinie 9 na moście Hubala doszlo do kolizji, w której uczestniczyło 4 samochody. Od pewnego czasu tym miejscu trwają roboty drogowe, a w związku tym ruch odbywa się wahadłowo i jest regulowany przez tymczasową sygnalizację świetlną.


22 godz. temu

Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze informacje dotyczące liczby osób zakażonych koronawirusem w kraju. Z raportu wynika, iż w ciągu ostatniej doby w Polsce przybyło 15362 chorych na Covid-19. W przypadku naszego województwa jest to 449 zakażonych.


2 dni temu

Dziś po godzinie 13:00 w Kupiskach doszło do zdarzenia drogowego. Trzy osoby trafiły do szpitala. W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 645 z ulicami Krótką i Jednaczewską w Starych Kupiskach.


2 dni temu

Jak informuje dyżurny synoptyk Mateusz Zamajtys z IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku - miejscami prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników w trakcie oraz po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu.


2 dni temu

Podlascy emeryci coraz chętniej korzystają z kont bankowych. Ponad 76 proc. z nich dostaje emerytury przelewem, a pozostałe 24 proc. czeka na przekaz, który przyniesie listonosz. Wśród osób korzystających z formy bezgotówkowej przeważają panie.


2 dni temu

Łomżyńska policjantka przeprowadziła spotkanie online z uczniami szkoły w Kupiskach Nowych. Funkcjonariuszka rozmawiała z dziećmi między innymi o zagrożeniach, jakie niesie za sobą nieumiejętne korzystanie z internetu.


2 dni temu

Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze informacje dotyczące liczby osób zakażonych koronawirusem w kraju. Z raportu wynika, iż w ciągu ostatniej doby w Polsce przybyło 17 060 chorych na Covid-19. W przypadku naszego województwa jest to 491 zakażonych.


© 2013 - 2020 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies