Pięciokrotnie większy Sinsay i dwukrotnie większy Reserved w Venedzie

  • Pięciokrotnie większy Sinsay i dwukrotnie większy Reserved  w Venedzie

Galeria Veneda rozkwita na wiosnę i wita klientów nową ofertą. Pięciokrotnie większy Sinsay i dwukrotnie większy Reserved ruszają dziś, we wtorek. Dodatkowo Sinsay na specjalne atrakcje z okazji otwarcia zaprasza łomżynian w najbliższą sobotę

R E K L A M A


Nowe sklepy oraz wiosenne kolekcje pełne koloru – wiosna zawitała do Galerii Veneda w pełnej krasie! W największym łomżyńskim centrum handlowym w nowych odsłonach ruszają dziś, we wtorek, 4 maja sklepy znanych marek modowych Sinsay i Reserved. Ale to nie koniec nowości – klienci będą mogli spróbować szczęścia w punkcie Totalizatora Sportowego, a na sobotę, 8 maja Sinsay przygotował specjalne otwarciowe atrakcje.

Oferta pełna modowych inspiracji

Wiosna to czas na metamorfozę, kiedy stajemy się gotowi do działania po zimie, dlatego zmienia się również Galeria Veneda. W nowym sezonie klienci mogą u nas odświeżyć swoją garderobę w ponad 20 sklepach z odzieżą, obuwiem i akcesoriami, jak Medicine, Cropp, House, Diverse, Mohito i PEPCO. Cieszymy się, że po majówce możemy powita

łomżynian podwójną atrakcją zapraszamy na zakupy do dwóch nowych sklepów – pięciokrotnie większego salonu Sinsay z jeszcze szerszą ofertą oraz odnowionego i dwukrotnie powiększonego Reserved. Oba sklepy ruszają w zupełnie nowych lokalizacjach. Z okazji otwarć na klientów czeka dużo atrakcji, a otwarcie salonu Sinsay będziemy celebrować w sobotę, 8 maja w wyjątkowy sposób – mówi Iwona Bikowska, dyrektor Galerii Veneda.

Sinsay – wyjątkowa marka w nowej oprawie

Już dziś, we wtorek, 4 maja na klientów Galerii Veneda czeka wielkie otwarcie nowego sklepu Sinsay. W powiększonym salonie marki w nowej lokalizacji czeka na nich przystępna cenowo, pełna inspiracji moda dla całej rodziny – ubrania oraz dodatki dla kobiet i mężczyzn, kosmetyki, ubranka i zabawki dla dzieci oraz dodatki do dekoracji wnętrz.

Reserved – najnowsze trendy w modzie

Tego samego dnia, po relokacji ponownie otwiera się także Reserved. Klienci znajdą tu jeszcze większy miks najnowszych trendów w modzie, klasycznych wzorów i oryginalne dodatki. Coś dla siebie znajdą zarówno klienci szukający ubrań na co dzień lub do biura, jak i osoby ceniące modę wyjątkowo przyjazną środowisku. Dla nich dostępne będą kolekcje Eco Aware wykonane z materiałów organicznych, z recyklingu, a nawet z tkanin stworzonych na bazie celulozy drzewnej.

Pop-up stores

Zmieniamy się na wiosnę – chcemy zaskakiwać klientów nie tylko tradycyjnymi, lubianymi przez nich sklepami, ale też poprzez nowe formaty zakupowe. Na przykład wprowadzając pop-up stores – sklepy o nietypowej ofercie, które działają przez określony czas na naszej powierzchni handlowej. Niedawno w takim koncepcie ruszył sklep z ubrankami dla dzieci – mówi Iwona Bikowska, dyrektor Galerii Veneda.

Bezpieczne zakupy

W centrum handlowym cały czas można skorzystać z wielu usług, a w kawiarniach i restauracjach zamówić jedzenie na wynos lub z dowozem. W Galerii Veneda obowiązuje zasada DDM – dystans, dezynfekcja, maseczka, a o jej przestrzeganie dba obsługa centrów handlowych i pracownicy sklepów. O zasadach bezpiecznych zakupów przypominają materiały graficzne, piktogramy oraz komunikaty głosowe.

Centra handlowe są jednymi z najbezpieczniejszych miejsc w przestrzeni publicznej. W Galerii Veneda zarówno my, jak i nasi najemcy stosujemy wysokie standardy sanitarne i nieustannie dbamy o to, aby nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie – mówi Iwona Bikowska.

Galeria Veneda to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w Łomży, z niezrównaną w mieście ofertą modową. Położona w samym centrum miasta, przy zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego Galeria Veneda oferuje klientom ekscytujące wrażenia zakupowe w 50 lokalach i punktach handlowo-usługowych różnych branż, w tym sklepach RTV Euro AGD, Reserved, House, Mohito, Sinsay, ORSAY, Cropp, 4F, Douglas, CCC, Deichmann, Wojas i wielu innych. Całkowita powierzchnia najmu wynosi 15 tys. mkw.

tekst nadesłany

Komentarze

  • mieszkaniec

    • 1 mies. temu
    Ludzie przychodzili do Venedy głównie do Tesco i dopóki nie będzie tam jakiegoś dużego sklepu spożywczego (którego nie ma jeszcze w mieście) to ludzie nie będą tam przychodzić.
    Obiecywali nowe sklepy a powiększają stare...

Dodaj komentarz