Dwa dachowania i auto w rowie

  • Dwa dachowania i auto w rowie
  • Dwa dachowania i auto w rowie

Kierowcy powinni zachować ostrożność podczas poruszania się po drogach regionu. Na jezdni, zwłaszcza w nocy i rano, miejscami pojawia się lód. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę oraz dostosowanie prędkości do warunków jakie występują na drodze.

R E K L A M A


W przeciągu ostatniej doby służby otrzymały trzy zgłoszenia dotyczące dachowania, bądź zjechania do rowu. Dlatego pamiętajmy wyruszając w trasę, że czarna nawierzchnia jezdni może być miejscami oblodzona i śliska. Wymaga to od każdego kierowcy poruszania się po drodze z prędkością bezpieczną i jazdy ze zwiększoną ostrożnością. Lekceważenie takich warunków drogowych, to już tylko o krok do utraty panowania nad pojazdem, dachowania, czy poważnego wypadku. Przy słabej przyczepności pojazdu do jezdni, nieodpowiedzialne działanie kierowcy, polegające na umyślnym naruszeniu przepisów drogowych, błąd popełniony przez kierowcę, mogą zakończyć się wypadkiem. Nadal panują trudne warunki, dlatego apelujemy o ostrożność na drodze.

Komentarze

  • Ferdek

    • 2 mies. temu
    Ostatnio widziałem jak taki pan dzielnicowy jadąc wiejską drogą wyleciał na łuku drogi bo była szklanka...Ale pewnie nikt nic nie widział i nikt nic nie wie. Całe szczęście że mamy policjantów bo inaczej to byśmy nie wiedzieli nawet że jest ślisko i jak jest ślisko to trzeba uważać. ha ha ha ha