Od 15 września prace na trzech przejazdach na linii Śniadowo-Łomża – zmiany w komunikacji

Od poniedziałku 15 września na miesiąc zamknięte zostaną przejazdy kolejowo-drogowe w Łomży, Konarzycach oraz Sierzputach Zagajnych. Wprowadzono zmiany w organizacji ruchu drogowego i wyznaczono objazdy. Wykonawca modernizacji linii kolejowej będzie w tych miejscach przygotowywał podłoże, układał nowe odcinki torów oraz nawierzchnię przejazdów.

R E K L A M A


  • Łomża – przejazd w ul. Pileckiego, objazdy wyznaczono przez Aleję Legionów, Aleję Piłsudskiego i ul. Spokojną;
  • Konarzyce – przejazd w ul. Łomżyńskiej, objazd Aleją Legionów i drogą wojewódzką 677;
  • Sierzputy Zagajne – przejazd w drodze powiatowej, objazd przez Kołaczki i drogą gminną do drogi wojewódzkiej 677.

Nowa organizacja ruchu została uzgodniona z zarządcą drogi i policją. O zmienionej organizacji poinformują tablice.

Prace realizowane są w ramach modernizacji trasy kolejowej Łomża – Śniadowo – Łapy, finansowanej z programu Kolej Plus. Pierwsze pociągi pojadą przez wyremontowane przejazdy w czerwcu przyszłego roku.