Surdyn pierwszym mistrzem! (VIDEO)
W sobotę w Siedlcach odbyła się gala ARMIA FIGHT NIGHT. Nasze miasto reprezentował zawodnik BLACK HORSE MMA ŁOMŻA Patryk Surdyn, który wszedł do klatki w walce o PAS MISTRZOWSKI kat 61kg.
R E K L A M A
Surdyn (4-0, 2 SUB) pokonał w pierwszej rundzie przez duszenie zza pleców Yuriia Bosyia (4-2, 1 KO, 2 SUB) w walce wieczoru gali Armia Fight Night 4. Łomżyniak został pierwszym mistrzem tej organizacji
Patryk walczył wcześniej na drugiej i trzeciej gali AFN. Początek pojedynku to dużo wymian w stójce. Ukrainiec wydawał się bardzo groźny w tej płaszczyźnie, więc Polak postanowił sprawdzić starcie do parteru. Tam zaczął od rozbijania przeciwnika łokciami, by na około 50 sekund przed końcem rundy poddać go duszeniem zza pleców. Surdyn został mistrzem kategorii koguciej. W nagrodę dostał szablę, która w Armia Fight Night zastępuje pas mistrzowski.
źródło: Polsat Sport
fot. barbachowski.com
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Finał Olimpiady MPEC Łomża. Młodzi znawcy ciepłownictwa i OZE wyłonieni
14 kwietnia w Łomży odbył się wielki finał II edycji Olimpiady wiedzy o…
5 Biebrzański Rajd – wyjątkowe święto motoryzacji w Radziłowie
Już 26 kwietnia 2026 roku w miejscowości Radziłów odbędzie się wyjątkowe…
Przy kawie o konkretach - wsparcie dla lokalnego biznesu
W środę 22 kwietnia 2026 r. o godz.
Katarzyna Nosowska - spotkanie autorskie
Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza na niezwykły wieczór…
Motocyklem bez prawa jazdy
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli motocyklistę…






