Nakrętki na leczenie Kacperka [FOTO]

  • Nakrętki na leczenie Kacperka  [FOTO]
  • Nakrętki na leczenie Kacperka  [FOTO]
  • Nakrętki na leczenie Kacperka  [FOTO]
  • Nakrętki na leczenie Kacperka  [FOTO]

W ciągu tygodnia udało się zapełnić pojemnik na plastikowe nakrętki, znajdujący się przed łomżyńskim Ratuszem. Uzyskane w ten sposób środki zostaną przekazane na terapię i rehabilitację dwunastoletniego Kacperka z Łomży, cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe.

R E K L A M A


Pojemniki w kształcie serca, na zlecenie prezydenta Łomży, wykonali pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Dwa kolejne zostaną ustawione w Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma oraz na terenach sportowo – rekreacyjnych na os. Konstytucji 3-go Maja. Akcja ma na celu pomoc osobom potrzebującym oraz promowanie postaw proekologicznych, takich jak segregacja odpadów.

- Dziękuję wszystkim, którzy w tę naszą akcję się włączyli oraz zachęcam do dalszego zbierania nakrętek i wrzucania ich do ustawionych przez nas pojemników, dzięki czemu dalej będziemy mogli wspierać osoby potrzebujące – powiedział prezydent Mariusz Chrzanowski.

Komentarze

  • DJ

    • 6 lat(a) temu
    Super pomysł????????????
  • DJ

    • 6 lat(a) temu
    Super pomysł????????????