ZAKAZ odwiedzin w łomżyńskim szpitalu!
Wczoraj w mediach pojawiła się informacja dotycząca całkowitego zakazu odwiedzin pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Dziś takie same środki prewencyjne zastosowano także w łomżyńskiej placówce.
R E K L A M A
Cała sytuacja ma związek z koronawirusem, który dotarł już do Polski.
"W nocy otrzymaliśmy dodani wynik pierwszego pacjenta, który ma koronawirusa w Polsce" - przekazał minister zdrowia Łukasz Szumowski. Pacjent czuje się dobrze, przyjechał z Niemiec. Jest hospitalizowany w szpitalu w Zielonej Górze.
W związku z koronawirusem w niektórych szpitalach wojewódzkich wprowadzono zakazy odwiedzin lub częściowo je ograniczono. Dyrekcje najczęściej tłumaczą to jednak sezonem grypowym.
Na listę tych placówek trafił dziś także Szpital Wojewódzki w Łomży.
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Cyrk Astoria niebawem w Łomży
Cyrk Astoria kolejny raz wyrusza w trasę po Polsce…OSM Piątnica w gronie najlepszych pracodawców w Polsce według rankingu Forbes „Poland’s Best Employers 2025”
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy znalazła się w prestiżowym rankingu…Start sezonu wodnego w Porcie Rzecznym w Łomży
Z początkiem maja mieszkańcy Łomży i turyści ponownie będą mogli korzystać z…Święto Pułkowe w Śniadowie [FOTO]
Za nami obchody Święta Pułkowego w Śniadowie.Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski…