KOLEJNI NIETRZEŹWI KIEROWCY ZATRZYMANI
Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwoje nietrzeźwych kierowców. Pierwszy z nich wpadł, bo nie zatrzymał się na STOPIE. Niechlubną rekordzistką okazała się 37-latka, która miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
R E K L A M A
Pierwszy z nietrzeźwych kierowców wpadł w niedzielę po 21 w Nowogrodzie. Policjanci z miejscowego posterunku i Śniadowa zatrzymali tam do kontroli kierowcę bmw, który zignorował znak STOP. W trakcie rozmowy z mężczyzną siedzącym za kierownicą funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 19-latek miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy.
Druga nietrzeźwa wpadła już po północy. Policjanci z drogówki jadąc przez Nowogród zauważyli opla, którego styl jazdy wskazywał, że kierowca może być nietrzeźwy. Chwilę później podejrzenia mundurowych potwierdziły się. Badanie alkomatem wykazało, że 37-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta od razu straciła prawo jazdy.
Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo 19-latek odpowie przed sądem za popełnione wykroczenia.
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Płonące ciężarówki na S61 pod Łomżą – trasa całkowicie sparaliżowana [FOTO]
Na drodze ekspresowej S61 doszło do groźnego zdarzenia drogowego…
Pościg na S61 zakończony zatrzymaniem – zablokowana droga, uszkodzone radiowozy i policjanci w szpitalu
Na drodze ekspresowej S61, na wysokości Chomentowa w kierunku Suwałk…
Nieletni nie miał uprawnień, a jeździł hulajnogą elektryczną. Policjanci mandatem ukarali matkę
Do zdarzenia drogowego z udziałem nieletniego kierującego hulajnogą elektryczną…
Siedmiu mężczyzn oskarżonych o serię włamań i działalność w grupie przestępczej
W dniu 17 kwietnia br.
Olimpijczycy z I LO spotkali się z prezydentem
W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie uczniów I Liceum…


![Płonące ciężarówki na S61 pod Łomżą – trasa całkowicie sparaliżowana [FOTO]](/site/assets/files/30200/676876993_122122657539191249_843615540853079258_n.100x80.jpg)



