Zakończono prace związane rozbudową sieci wodociągowej
Zakończyły się prace związane z realizacją zadania inwestycyjnego obejmującego rozbudowę sieci wodociągowej wraz z odgałęzieniami w miejscowości Marianowo oraz Piątnica Poduchowna.
R E K L A M A
Wykonawcą robót była firma – Zakład Budownictwa Sanitarnego SANBUD s.c. Antoni Żelechowski, Kamil Żelechowski z Łomży.
Całkowity koszt inwestycji wyniósł: 362 850,00 zł brutto. Realizacja przedmiotowej inwestycji jest kolejnym ważnym etapem rozbudowy gospodarki wodociągowej na terenie Gminy Piątnica.



![Tusk w pierwszym pociągu do Łomży. Historyczny powrót kolei po 33 latach [FOTO]](/site/assets/files/30360/img_20260613_103647_xlomza_pl.100x80.jpg)

![Tłumy na deszczowej muszli [FOTO]](/site/assets/files/30362/img_20260613_222806_xlomza_pl.100x80.jpg)
