KOLEJNI NIETRZEŹWI KIEROWCY ZATRZYMANI
Jako pierwszy w ręce policjantów wpadł 34-latek, który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Miał natomiast blisko promil alkoholu w organizmie. Drugi z nietrzeźwych kierowców to 29-latek, u którego badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna dodatkowo, jechał samochodem mając zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.
R E K L A M A
Wczoraj, jako pierwszy w ręce funkcjonariuszy na trasie drogi krajowej numer 61 wpadł kierowca opla. Policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli auto, bo siedzący za kierownicą mężczyzna nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. W trakcie rozmowy z 34-latkiem funkcjonariusze wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko promil alkoholu w organizmie. Mieszkańcowi gminy Miastkowo policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie kierowca odpowie przed sądem.
Drugi z nietrzeźwych kierowców został zatrzymany tuż przed północą, po tym jak policjanci otrzymali zgłoszenie o kłótni kobiety z mężczyzną. Pijany 29-latek wsiadł do samochodu i odjechał. Po chwili wrócił na miejsce i zaczął awanturować się z osobami, które stanęły w obronie kobiety. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec Łomży miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mundurowi ustalili też, że jeszcze przez najbliższe 11 miesięcy, mężczyzna ma zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Łomżanin dalszą część nocy spędził w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzuty.
Zgonie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, a za złamanie sądowego zakazu do lat 5.
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Płonące ciężarówki na S61 pod Łomżą – trasa całkowicie sparaliżowana [FOTO]
Na drodze ekspresowej S61 doszło do groźnego zdarzenia drogowego…
2 - latka uciekła do sąsiadów od pijanej matki
Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miała 21-latka…
Pozytywne zmiany i wielkie powroty – kolejowe perspektywy w Ostrołęce i Łomży
Do Łomży pociągi wrócą, do Ostrołęki – dojadą sprawniej.
Pościg na S61 zakończony zatrzymaniem – zablokowana droga, uszkodzone radiowozy i policjanci w szpitalu
Na drodze ekspresowej S61, na wysokości Chomentowa w kierunku Suwałk…
Nietypowa interwencja strażaków na SOR w Łomży. Problemem była… obrączka
Wczoraj wieczorem służby ratunkowe zostały wezwane do Szpitalnego Oddziału…


![Płonące ciężarówki na S61 pod Łomżą – trasa całkowicie sparaliżowana [FOTO]](/site/assets/files/30200/676876993_122122657539191249_843615540853079258_n.100x80.jpg)



