Poszukiwany w rękach policji
Policjanci z łomżyńskiej komendy zatrzymali poszukiwanego 38-latka. Mężczyzna za kradzieże z włamaniem najbliższy rok i trzy miesiące spędzi w więzieniu.
R E K L A M A
Policyjna służba to nie tylko kontrole drogowe i przeprowadzane interwencje, ale także poszukiwanie i zatrzymywanie tych osób, które celem uniknięcia zasądzonej kary ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać poszukiwani. Często bywa tak, że zmieniają one miejsca swojego zamieszkania, czy wyjeżdżają, aby jak najbardziej odsunąć moment zatrzymania i pobyt w więzieniu. Jednak każda z tych osób, prędzej czy później, zostaje zatrzymana i musi odbyć swoją karę. I tak było też dziś. Rano łomżyńscy kryminalni ustalili miejsce przebywania poszukiwanego 38-latka. Mieszkaniec powiatu był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku od 2 października. Nie sądził, że tak szybko przyjadą po niego policjanci. 38-latek na koncie ma kradzież z włamaniem i właśnie za to sąd skazał go na rok i trzy miesiące więzienia. Już dziś łomżyńscy kryminalni odwieźli go do zakładu karnego.
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Płonące ciężarówki na S61 pod Łomżą – trasa całkowicie sparaliżowana [FOTO]
Na drodze ekspresowej S61 doszło do groźnego zdarzenia drogowego…
Przy kawie o konkretach - wsparcie dla lokalnego biznesu
W środę 22 kwietnia 2026 r. o godz.
Nieletni nie miał uprawnień, a jeździł hulajnogą elektryczną. Policjanci mandatem ukarali matkę
Do zdarzenia drogowego z udziałem nieletniego kierującego hulajnogą elektryczną…
Pościg na S61 zakończony zatrzymaniem – zablokowana droga, uszkodzone radiowozy i policjanci w szpitalu
Na drodze ekspresowej S61, na wysokości Chomentowa w kierunku Suwałk…
Siedmiu mężczyzn oskarżonych o serię włamań i działalność w grupie przestępczej
W dniu 17 kwietnia br.


![Płonące ciężarówki na S61 pod Łomżą – trasa całkowicie sparaliżowana [FOTO]](/site/assets/files/30200/676876993_122122657539191249_843615540853079258_n.100x80.jpg)



