Śmiertelny wypadek na DK61
Dziś o 17.00 na DK61 w okolicy miejscowości Guty doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Niestety kierujący Honda zginął na miejscu. Z kolei kierowca Mercedesa i dwóch pasażerów z tego pojazdu trafili do szpitala.
R E K L A M A
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujacy Mercedesem ML mężczyzna lat 49 (trzeźwy) jadac od strony Łomży w kierunku Grajewa, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzyl sie czołowo z prawidłowo jadącą Honda Civic kierowaną przez mężczyznę.
Objazdy dla ruchu ciezarowego (DK 65 S8,64) przez B-stok; ruch osobowy drogami lokalnymi. Droga nadal jest zablokowana.
Komentarze
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Płonące ciężarówki na S61 pod Łomżą – trasa całkowicie sparaliżowana [FOTO]
Na drodze ekspresowej S61 doszło do groźnego zdarzenia drogowego…
Przy kawie o konkretach - wsparcie dla lokalnego biznesu
W środę 22 kwietnia 2026 r. o godz.
Nowoczesne usługi cyfrowe dla mieszkańców
Miasto Łomża konsekwentnie rozwija cyfrowe rozwiązania…
Siedmiu mężczyzn oskarżonych o serię włamań i działalność w grupie przestępczej
W dniu 17 kwietnia br.
Zgrupowanie SHE empowers z udziałem dwóch podlasianek
W sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego, w urokliwym Dworze Dobarz na Podlasiu…


![Płonące ciężarówki na S61 pod Łomżą – trasa całkowicie sparaliżowana [FOTO]](/site/assets/files/30200/676876993_122122657539191249_843615540853079258_n.100x80.jpg)




Stefan Burczymucha
Twoja_Dusza
drodze. Zabawne ????